I invite you to use all of our service...
On behalf of the Council for the Development of Cambodia, I would like to welcome you. I believe that you are able to acquire the most current investment information in this website. This website represents our continuous endeavors to promote the development and investment in Cambodia.
សេចក្តីជូនដំណឹង ស្តីពីការសើបអង្កេត ការផលិតអង្ករ ការផ្អាកការលើកលែងមិនឲ្យនាំចូលទៅសហគមន៍អឺរ៉ុប សេចក្តីជូនដំណឹង / 27 May 2015
សេចក្តីជូនដំណឹងដល់បណ្តាក្រុមហ៊ុនដែលបាននាំចេញ និងមានបំណងនាំចេញអង្គរពីកម្ពុជាទៅកាន់ប្រទេសចិន សេចក្តីជូនដំណឹង / 21 May 2015
អនុក្រឹត្យស្តីពីការរៀបចំ និងការប្រព្រឹត្តទៅនៃគណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការពាណិជ្ជកម្មនិងសេដ្ឋកិច្ច កម្ពុជា-បេឡារុស អនុក្រឹត្ស / 19 May 2015
Presentation on "Monopoly and Exclusive Rights" by H.E. MoC Advisor, Va Roth San Other Documents / 28 Apr 2015
Presentation on "Trademarks for SMEs: Registration and Benefits" by Director of Intellectual Property Rights, Mr. Sim Sokheng Other Documents / 28 Apr 2015
សេចក្តីជូនដំណឹង៖ ការអញ្ជើញសាធារណៈជន ឲ្យចូលរួមការប្រារព្ធទិវាកម្មសិទ្ធិបញ្ញាពិភពលោក និងសិក្ខាសាលា ស្តីអំពី “ផលប្រយោជន៍នៃការចុះបញ្ជីម៉ាកសម្រាប់សហគ្រាសធនតូច និងមធ្យម (SMEs) និងសិទិ្ធផ្តាច់មុខ” ដែលនឹងប្រព្រឹត្តិទៅ នាថ្ងៃទី២៨ ខែមេសា ឆ្នាំ២០១៥ សេចក្តីជូនដំណឹង / 24 Apr 2015